Шепетівку відвідали учасники «Євровело» (cтаття з сайту "День за днем")

10 липня у Шепетівку завітали учасники велосипедного промотору «Євровело». Тур стартував у Києві, а кінцевим пунктом призначення стане польське місто Краків. Загальна протяжність маршруту складає понад 800 км.

«Євровело» — це система велосипедних маршрутів, по всій Європі їх близько 17. Через Шепетівку пролягає маршрут «Євровело-4».

Детальніше...

7 липня стартує велосипедний промотур по маршруту Євровело в Україні

7 липня у Києві розпочнеться велосипедний промотур, який пройде українською ділянкою туристичного маршруту Євровело-4. Фінальна точка промотуру ‒ Краків, Польща.

У промотурі візьмуть участь координатор проекту «Євровело в Україні» Олександр Папірний та велосипедист з Фінляндії Марк. Основна мета велотуру ‒ промоція маршруту Євровело в Україні.

Детальніше...

Яскраве майбутнє маршруту Євровело-4 у Франції

Французька частина веломаршруту Євровело-4 тягнеться вздовж берега Англійського каналу та Північного моря на відстані понад 1400 км, від регіону Бретань до кордону з Бельгією. Західна частина маршруту вже добре розвинена, але все ще потребує вдосконалення у Нормандії (готовий на 85%) та в О-де-Франс (готовий на 45%). Разом із зацікавленими партнерами з Бретані та Нормандії понад 30 громадських діячів зустрілися 19 квітня, щоб запустити керівний комітет проекту на 2019 рік.

Детальніше...

У Житомирі обговорили концепцію набережної, яка може стати частиною ЄвроВело

9 серпня в міському офісі «Центру розвитку місцевого самоврядування» відбулося відкрите обговорення концепції набережної, яка може стати частиною міжнародного веломаршруту ЄвроВело-4.

За словами координатора проекту «ЄвроВело в Україні» Олександра Папірного, проект реконструкції набережної чудово вписується в концепцію ЄвроВело, адже набережна поєднує центр міста з гідропарком, що є напрямком шляху до наступного міста у маршруті – Полонного.

Детальніше...

Від Львова до Києва: українська ділянка міжнародного веломаршруту ЄвроВело-4 охопить понад 700 км

Проект «ЄвроВело в Україні» завершив етап планування української ділянки міжнародного веломаршруту ЄвроВело-4. Українська частина маршруту починається від пропускного пункту Шегині Львівської області на кордоні з Польщею.

Детальніше...