У Житомирі обговорили концепцію набережної, яка може стати частиною ЄвроВело

9 серпня в міському офісі «Центру розвитку місцевого самоврядування» відбулося відкрите обговорення концепції набережної, яка може стати частиною міжнародного веломаршруту ЄвроВело-4.

За словами координатора проекту «ЄвроВело в Україні» Олександра Папірного, проект реконструкції набережної чудово вписується в концепцію ЄвроВело, адже набережна поєднує центр міста з гідропарком, що є напрямком шляху до наступного міста у маршруті – Полонного.

Детальніше...

Від Львова до Києва: українська ділянка міжнародного веломаршруту ЄвроВело-4 охопить понад 700 км

Проект «ЄвроВело в Україні» завершив етап планування української ділянки міжнародного веломаршруту ЄвроВело-4. Українська частина маршруту починається від пропускного пункту Шегині Львівської області на кордоні з Польщею.

Детальніше...

Україна в бруківці

31 жовтня - Вольфґан

Україна – це ще одна країна з перехідною економікою. Вона дуже подібна до Росії, але також подібна до Європи або, скажімо, ЄС. Зрештою, мабуть, тому вона і стала зоною конфлікту.

Я в'їхав на територію України вже майже в сутінках і перші 50 кілометрів я не відчув жодної різниці.

Детальніше...

Міжнародний веломаршрут «ЄвроВело в Україні» проходитиме через Почаїв

Координатори маршруту «ЄвроВело в Україні» 24-25 вересня успішно здійснили розвідку відрізку Тернопіль-Кременець, проїхавши два варіанти маршруту: через Збараж та через Почаїв. За результатами розвідки було вирішено, що міжнародний веломаршрут ЄвроВело-4 проходитиме через Почаїв.

Детальніше...

На Київщині розроблено кінцеву ділянку маршруту EuroVelo

Українські велоактивісти розробили чергову ділянку Центрально-Європейського маршруту для мережі EuroVelo. Цього разу опрацьовано напрямок на захід від української столиці. В експедиції взяли участь ентузіасти з Києва та райцентру Радомишль Житомирської області.

Детальніше...