Від Львова до Києва: українська ділянка міжнародного веломаршруту ЄвроВело-4 охопить понад 700 км

Проект «ЄвроВело в Україні» завершив етап планування української ділянки міжнародного веломаршруту ЄвроВело-4. Українська частина маршруту починається від пропускного пункту Шегині Львівської області на кордоні з Польщею.

Детальніше...

Україна в бруківці

31 жовтня - Вольфґан

Україна – це ще одна країна з перехідною економікою. Вона дуже подібна до Росії, але також подібна до Європи або, скажімо, ЄС. Зрештою, мабуть, тому вона і стала зоною конфлікту.

Я в'їхав на територію України вже майже в сутінках і перші 50 кілометрів я не відчув жодної різниці.

Детальніше...

Міжнародний веломаршрут «ЄвроВело в Україні» проходитиме через Почаїв

Координатори маршруту «ЄвроВело в Україні» 24-25 вересня успішно здійснили розвідку відрізку Тернопіль-Кременець, проїхавши два варіанти маршруту: через Збараж та через Почаїв. За результатами розвідки було вирішено, що міжнародний веломаршрут ЄвроВело-4 проходитиме через Почаїв.

Детальніше...

На Київщині розроблено кінцеву ділянку маршруту EuroVelo

Українські велоактивісти розробили чергову ділянку Центрально-Європейського маршруту для мережі EuroVelo. Цього разу опрацьовано напрямок на захід від української столиці. В експедиції взяли участь ентузіасти з Києва та райцентру Радомишль Житомирської області.

Детальніше...

Перша українська експедиція по програмі Євровело пройшла успішно

Ініціативна група та місцеві волонтери обстежили приблизно половину маршруту: ділянку Шепетівка – Славута – Острог – Шумськ – Кременець – Почаїв – Підкамінь – Золочів – Красне – Глиняни – Львів. За 4 ходових дні пройдено близько 350 км по дорогах різної якості – від шикарної порожньої бетонки, що вела від закинутого військового містечка в Славуті до полігону, до жахливої бруківки часів імператора Франца-Йосифа, якої відтоді жодного разу не ремонтували.

Детальніше...